Bitez Villa | Kiralık Villa

Bitez Turizm


1989 yılında Bodrum’da  TURSAB'ın 1674 numaralı üyesi olarak kurulan  Bitez Turizm Seyahat Acentası faaliyetlerini Hilmi Acar Turizm Tic. Ltd. Şti. çatısı altında sürdürmektedir. Kurulduğu tarihten itibaren hizmet verdiği alanlarda ülkenin en güvenilir seyahat acentalarından biri olagelmiştir. Bitez Turizm özellikle tatil villaları kiralama alanında uzmanlaşmış olmasına rağmen, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda Araç kiralama ve Transfer gibi hizmetler de sunmaktadır. 20 yılı aşkın süredir turizm sektöründe faaliyet gösteren acentamız bu süreçte edindiği tecrübelerini müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için kullanmaktadır. Acentamız ayrıca villa kiralama alanında dünyanın önde gelen tur operatörlerinin Türkiye temsilciliğini yapmakta ve bu şirketlere Bodrum, Göcek, Fethiye, Kayaköy, Dalyan, Kaş, Kalkan ve Belek gibi ülkemizin en önemli destinasyonlarında villa sağlamaktadır.

Tatilinizi planlamak ya da geniş portföyümüz ile ilgili herhangi bir konuda bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle temasa geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz mutlaka size uygun bir tatil seçeneği sunacaktır. Bize telefon, faks ya da e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Tatilinizi planlamanıza yardımcı olmak ve size güvenilir, sorunsuz ve eğlenceli bir tatil yaşatmak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Villa Kiralama


Villa fiyatları her bir villa için haftalık olarak belirlenmiştir. Kiralama süresi minimum 1 hafta (7 Gece) ve katları şeklindedir.

Villa fiyatlarına  elektrik, su ve tüpgaz kullanımı dahil olmakla birlikte bazı villalarımızda klima kullanımı ekstra olarak ücretlendirilmektedir. 1 Haftadan uzun süre konaklayacak misafirlerimiz için temizlik ve havlu-çarşaf değişimi fiyatlara dahildir. Talep edildiği durumlarda ücreti karşılığında ara temizlik yapılabilmektedir.

Kendi plaj havlularınızı getirmenizi önemle hatırlatırız.

Fiyatlar her villa için “Doluluk ve Rezervasyon” bölümünde TL olarak verilmiştir.

Her villanın fiyatı sistemimize GBP (İngiliz Sterlini) olarak girilmiştir ve TCMB’ nin ilan ettiği günlük kurlara göre TL’ ye çevrilerek yayınlanmaktadır. Bu nedenle villa fiyatlarında günlük değişimler olabilmektedir.

Villa fiyatları “Düşük”, “Orta” ve “Yüksek” olarak 3 sezonda değerlendirilmektedir.

Sezon başlangıç ve bitiş tarihleri takvimde görebilirsiniz. (Pazartesi giriş-çıkış düzenine göre) ;
Fiyatlar Pazartesi giriş - Pazar veya Pazartesi çıkışlı olacak şekilde 6 ile 7 gecelik olacak şekilde uygulanmaktadır.

Rezervasyon Süreci


Villalara Giriş-Çıkış Saatleri

Villa giriş-çıkış günleri genellikle Pazartesi olmakla birlikte bazı villalarımız için Cumartesi de olabilmektedir.

Villalara giriş 16:00’da, çıkış ise 10:00’da yapılmaktadır. Seyahat programınızı, bunu göz önünde bulundurarak yapmanızı rica ediyoruz.

 

Villaların Kapasitesi

Her villada azami tanıtım sayfalarında belirtilen kapasite kadar kişi kalabilir ve villada yalnızca rezervasyon yapılırken tarafımıza bildirilen kişiler konaklayabilir. 0-2 yaş arası 1 çocuk bebek kapsamındadır ve kişi sayısına dahil değildir. 0-2 yaş arası çocuklar için ücreti karşılığında bebek karyolası temin edilebilir. 2 yaşından büyük çocuk veya çocuklar için normal yatak sunulduğundan yetişkin olarak işlem görürler.

Ödemeler


Depozito

Villaya girişte, her villanın özelliğine göre bir hasar depozitosu nakit olarak alınır. Tatilinizin bitiminde villadan ayrılırken, herhangi bir hasar meydana gelmemiş ise bu depozito aynen iade edilir.

Check in / Checkout


Villalara Giriş-Çıkış Saatleri

Villa giriş-çıkış günleri genellikle Pazartesi olmakla birlikte bazı villalarımız için Cumartesi de olabilmektedir.

Villalara giriş 16:00’da, çıkış ise 10:00’da yapılmaktadır. Seyahat programınızı, bunu göz önünde bulundurarak yapmanızı rica ediyoruz.

Temizlik ve Bakım


Villaların havuz bakımı ve temizliği haftada en az 3 defa yapılmaktadır.

Görevli personelin, villaların bahçe bakımı ve çevre temizliğinin yapılması amacıyla haftada en az 1 gün, havuz bakımı ve temizliğinin yapılması amacıyla haftada en az 3 gün villaya girmesi gerekmektedir. Bu hizmetlerin aksamaması için misafirlerimizin anlayış göstermesini rica ederiz.

Değişiklik & İptal


Rezervasyon İptal Şartları

Müşteri tarafından rezervasyon iptalleri yalnızca yazılı olarak, elektronik posta ve/veya faks yolu ile yapılabilir. İptal talebi Bitez Turizm'e ulaştığı tarihten itibaren geçerlidir.

Rezervasyon iptal şartları aşağıdaki gibidir;

Bodrum Bölgesi için;

- Rezervasyon tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, ödenen kapora iade edilmez. Kalan tutar müşteriden talep edilmez.

- Rezervasyon tarihine 30 günden daha kısa süre kala yapılan iptallerde müşteri, rezervasyona ait kalan ödemeyi de yapmak zorundadır.

Akdeniz Bölgesi için;

- Rezervasyon tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, ödenen kapora iade edilmez. Kalan tutar müşteriden talep edilmez.

- Rezervasyon tarihine 30 gün kala, kalan ödeme tarihi geldiği halde ödeme yapılmaması durumunda rezervasyon otomatikman iptal olur, ödenen kapora iade edilmez. Rezervasyona ait kalan tutar müşteriden talep edilmez.


- Cenaze, ölüm, düğün, sağlık problemi, kaza veya kamu veya özel şirket personelinin izin iptali vb. durumlarda rezervasyon iptal durumu söz konusu değildir.


- Cavid-19 virüsüne yakalanmış olan müşteriler rezervasyon tarihi'den 30 gün öncesinde Bitez Turizm'e bilgi vermek zorundadırlar. Covid-19 virüsüne yakalanmış olan müşterilerin belgeleyen hastane raporlarını tarafımıza sunulması doğrultusunda rezervasyonları ileri tarihe kaydırılması yada rezervasyonları açığa alabilme seçenekleri sunulmaktadır. Covid-19 hastane raporunu tarafımıza sunamayan müşterilerde kiralama şartları harfiyen geçerlidir.


Herhangi bir nedenle, villa rezervasyonunun Bitez Turizm tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve "mücbir sebepler" maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir. Yapılacak havale vs. gibi masraflar bu paradan ödenecektir. Müşterinin isteği doğrultusunda rezervasyon iptali ve tekrar satışa açılarak pazarlanması konusunda haftanın satılması durumunda müşteriye kiralama bedelinin ödemiş olduğu tutarın iadesi yapılırken Kdv ve gelir vergileri tutardan düşülerek iade edilmektedir.

Müşterinin kalan ödemeyi zamanında yapmaması halinde Bitez Turizm söz konusu rezervasyonu iptal etme ve bu villaya başka bir rezervasyon alma hakkını saklı tutar.

Bitez Villa | Kiralık Villa