Bitez Villa | Kiralık Villa

Gizlilik Politikası

Güvenlik ve Gizlilik Politikası

Bitez Villa siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin bilgilerini, ziyaretçilerine daha iyi ve alternatif hizmet sunmak, kendi içerisinde müşteri profili belirlemek ve istatiksel çalışmalar yapmak için kullanır.

Birebirvilla siteyi ziyaret eden ziyaretçilerin bilgilerini sadece kendi bünyesinde saklı tutar. Diğer 3.şahıs ve/veya kurum/kuruluşlara müşterinin önceden onayını almadan veya yasal bir zorunluluk olmadan kesinlikle açıklamaz.

Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme işlemlerinde, bir kerelik kullanım için talep edilmekte olup kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamakta ve sistemde saklanmamaktadır.

Birebirvilla tabi olduğu düzenleyici kurumlar veya yasama ve yürütme organları ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, bu bilgileri sadece yasaların verdiği yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

Sisteme girdiğiniz bilgilere sadece Birebirvilla ulaşabilir. Sistemdeki diğer kullanıcıların sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi kesinlikle mümkün değildir. Birebirvilla daha iyi hizmet sunmak için ödeme durumunda kullanılacak bazı gerekli bilgilere ihtiyaç duyar:İsminiz
Adresiniz
Telefon Numaranız
Mail Adresiniz
Doğum Tarihi

Telefon Numaranız, Kredi kartı ve parola gibi gizli bilgiler internet üzerinden aktarılırken SSL protokolü şifreleme sistemi (Çözülmesi İmkansız) ile korunmaktadır. Ayrıca şirketimiz bankanın kendi ödeme sayfasını kullanmaktadır.Bitez Villa | Kiralık Villa