Bitez Villa | Kiralık Villa

Şartlar & Koşullar

Gıda Paketi Nedir?

Gıda paketi aşağıdaki temel öğeleri içerir ve 4 kişiliktir; Maden suyu, Süt, Kahve, Çay, Şeker, meyve suyu, ekmek, Reçel ve Marmelat, Margarin / Tereyağı, jambon dilimleri, Peynir, Bisküvi ve Cips. İçeriği, mevcudiyet durumuna göre farklılık gösterebilir.

Sitedeki fiyatlara neler dahildir?

Aksi belirtilmedikçe web sayfamızdaki fiyatlara elektrik, su, tüpgaz, klima, hafta bir temizlik ve çarşaf-havlu değişimi dahildir.

Rezervasyon yaptığım villaya nasıl ulaşacağım?

Rezervasyon tarihine 2 hafta kala, kiralanan villanın açık adresi, yol tarifi, sizi karşılayacak olan kişiye ait iletişim bilgileri mail olarak, rezervasyon formunda bildirdiğiniz e-posta adresinize gönderilir.

Havuzu Görünmeyen Villa Ne Demektir?

Bu kategoride; bahçesi ve havuz alanı duvarla çevrili olup kesinlikle etraftan görünmeyen, muhafazakar ailelere uygun müstakil villalarımız bulunmaktadır.

Havuz Suyu Değiştirilebilir mi?

Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devridaimi yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.

Villa Temizliği Ne Sıklıkta Yapılıyor?

Haftalık villa kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. Müşteri villaya girişte evi temiz bulur. 1 Hafta süresince evde temizlik yapılmaz. 2 Hafta ve üzeri konaklamalarda hafta arasında tarafımızdan ücretsiz olarak temizlik hizmeti verilir.

Oyun Konsollarında Oyun Mevcut Mu?

Oyun konsolu bulunan villalarımızda, bu konsollarda çalışacak oyun bulunmayabilir. Bunu göz önünde bulundurup, belirtilen oyun konsoluna uygun oyun cd/dvd'lerini yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz.

Bitez Villa | Kiralık Villa